DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Neinvazivní - Ion-Sérum

Triple Ion

http://esthetic.wbs.cz/tri-500x500.jpgAnticelulitidový – zeštíhlující - zpevňující

Tento roztok byl speciálně vyvinut pro základní přístroje, které jsou často používány při kosmetických ošetřeních těla, zejména přístroje na mezoterapii (elektroporaci), ionizaci, radiofrekvenci, termoterapii, ultrazvuk, kavitaci, kryoterapii, atd.

Složení: Aktivní složky získané z léčivých rostlin nebo molekuly, které mají prokázané účinky pro tyto indikaceTeofilin, kofein, L-karnitin a tanin mají lypolitické a zeštíhlující účinky a pomáhají mobilizovat tukové usazeniny.

Aktivní složky břečťanu, listnatce, jírovce maďalu, centelly a přesličky značně přispívají k normalizaci mikrocirkulace a odtoku lymfy.

 

Kolagen, elastin, DMAE, organický silikon podporují obnovu vláken, restrukturalizují, napínají a zpevňují tkáně a pomáhají předejít ochablosti pokožky.

Kyselina hyaluronová hydratuje, vyživuje, napíná a vylepšuje hydroskopické vlastnosti pokožky.

Účinky produktu:

 1. anticelulitidové – odvodňující
 2. zeštíhlující – lypolitické
 3. zpevňující – působí proti ochablosti

Balení: Lahvička 150 ml.

Návod k použití

Elektroporace (mezoterapie):

Důkladně očistit a osušit pleť, nastříkat malé množství TRIPLE ion na ošetřovanou partii, lehkými kruhovými pohyby hlavici vmasírovat přípravek až do úplného vstřebání.

Další kosmetické přístroje:

Sledujte doporučením k jednotlivým přístrojům. Při provádění ionizačních ošetření s použitím galvanického proudu se doporučuje používat bipolární přístup a měnit polaritu elektrodu každých deset minut.

 

Lipotrofin Ion-Sérum

http://esthetic.wbs.cz/lipotrofin-ion-serum-10-vials-x-10-cc.jpgIonizované sérum Lipotrofin má globální účinek proti celulitidě způsobený samostatnými účinky každé ze složek: lymfokinetickým, antiedematózním, fibrinolytickým a chránícím cévy. V důsledku těchto vlastností efektivně účinkuje proti celulitidě.

 

 

 

 

 

 

 

 

Složení:

 • Lymfokinetický účinek - Listnatec Kopinatý (Ruscus Aculeatus), Jírovec Maďal (Aesculus Hippocastanum), Vilín Viržinský (Hamamelis Virginiana)

Tyto druhy rostlinných extraktů poskytují lymfokinetický účinek, zvyšují a regulují adekvátní lymfatickou drenáž. Redukují propustnost cévek a tím obsah proteinů části intersticiální tekutiny. 

Zpětný žilní oběh je aktivován a je indukován určitý stupeň diuretického působení.

 • Fibrinolytický účinek - Gingko Biloba

Tento druh poskytuje spasmolytický účinek papaverinového typu, potlačuje žilní a tepenné křeče, které zhoršují krevní stázy. Redukuje cévní propustnost, zrychluje fibrinolýzu.

 • Hemostatický účinek - Přeslička rolní (Equisetum Arvense)

Tento druh je velmi bohatý na křemičité soli, saponidy (equisetonin) a flavonoidy. Je používán pro své diuretické a demineralizační vlastnosti, hemostatické a hojivé účinky. Zvyšuje se odolnost pojivých tkání.

 • Antiedematózní účinek - Břečťan Popínavý (Hedera Helix), Pupečník Asijský (Centella Asiatica)

Tyto druhy přispívají k normalizaci vnějšího mikrooběhu, mají lymfokinetické, antiedematózní, kapilární restrukturalizační a cévní ochranné vlastnosti.

 • Voda, glycerin, propylen glykol, vitis viniferia, chlorid sodný, Cl 14720, metylchloroizotiazolin, metylizotiazolin

Balení: Skleněné lékovky s pojistným uzávěrem; obsah 10 ml.

Oblasti aplikace: Lokální aplikace. Lahvičky pro lokální užití s transdermálním vodivým systémem.

Doba sezení nesmí být delší než 30 minut.

 

Musclebig Ion-Sérum

http://esthetic.wbs.cz/staensoubor1.jpgIonizované sérum Musclebig je určeno pro posílení pokožky. Jeho globální zpevňující účinky jsou zásluhou individuálního působení jeho jednotlivých složek. Přípravek může být použit samostatně nebo v kombinaci s ostatními produkty ionto-sérové řady.

 

 

Složení

·     Kolagen - je hlavní organickou složkou kůže, pojivových tkání a organického substrátu kostí a chrupavky. Svým vysokým obsahem prolinu se liší od ostatních fibrilárních proteinů. Kolagen se stará o hydrataci kůže, o její  výživu a okysličování. Má regenerativní, revitalizační, zpevňující a hydratační účinky.

·     Elastin - strukturální skleroprotein nacházející se v pojivové tkáni, zejména ve vazivech, páteři a tepenných stěnách. Udržuje elasticitu tkáně, poskytuje vysokou odolnost proti horku, chemickým látkám a enzymům. Stálá aplikace elastinu zlepšuje elasticitu kůže, změkčuje znaky napětí a redukuje jejich hyperpigmentaci.

·     Vitamin B1 (Thyamin) - koenzym, který je velmi významný v metabolismu buňky, je nezbytný pro syntézy nukleových kyselin. Ochranné účinky na buněčný metabolismus jsou zajištěny jeho přísadami.

·     Vitamin B2 (Riboflavin) - aktivuje buněčné dýchání a tvorbu energie pro syntézu ATP, nezbytného pro buněčný metabolismus. Je významným faktorem pro udržení epidermální funkce a poskytuje ochranu buněčného metabolismu.

·     Vitamin B6 (Pyridoxin) - zasahuje do buněčného metabolismu, přímo se podílí na biotransformačních procesech aminokyselin a metabolismu lipidů a uhlovodanů. Poskytuje regenerativní a restrukturalizační účinky.

·     Cystein - neesenciální sírová aminokyselina s důležitými antioxidačními vlastnostmi.

·     Prolin - neesenciální aminokyselina, která tvoří základní část kolagenu. Poskytuje strukturální funkce.

·     Koenzym Q10 - je to benzochinon rozpustný v tucích, podílí se na transportu elektronů v buněčné mitochondrii. Poskytuje antioxidační účinek.

Balení

Skleněné lékovky s pojistným uzávěrem; obsah 10 ml.

Oblasti aplikace

Lokální aplikace. Lahvičky pro lokální užití s transdermálním vodivým systémem.

 

 

 

Metabolites Ion-Sérum

http://esthetic.wbs.cz/ion_serum-metabolites.jpgIonizované sérum Metabolites má globální redukční účinky způsobené individuálními účinky každé ze složek: aktivace lipolýzy, utlumení fosfodiesteráz, lokální metabolická stimulace a restrukturalizační účinek. Tyto vlastnosti poskytují redukční účinky a konečný výsledek.

 

 

Složení:

 • Aktivace lipolýzy a utlumení fosfodiesteráz - Chaluha, Kofein, Zelený čaj

Tyto přísady jsou významnými inhibitory fosfodiesterázy, produkují a zvyšují adipocytické cyklické AMP koncentrace, které dále působí jako nejdůležitější složka v lipolytických reakcích.

 • Restrukturalizační účinek - Koenzym Q10

Tento koenzym spouští metabolické mechanismy odpovědné za transformaci jídla na energii. Je to klíčový prvek v elektronovém transportním řetězci uvnitř buněčné mitochondrie („plicní buněčná funkce“) během procesu produkce energie.

 • Lokální metabolická stimulace - Laminaria Digitata

Tato přísada je velmi bohatá na minerální soli (jód, draslík, křemík, vápník) a vitamíny A, B, C, D a E. Poskytuje demineralizační a vitamínový účinek se stimulací hlavního metabolismu.

 • Voda, propylen glykol, glycerin, chlorid sodný, ubikonon, metylchloroizotiazolin, metylizotiazolin

Balení

Skleněné lékovky s pojistným uzávěrem; obsah 10 ml.

Oblasti aplikace

Lokální aplikace. Lahvičky pro lokální užití s transdermálním vodivým systémem.