DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ochablost

http://esthetic.wbs.cz/musclebig.jpgOchablost svalů - při nedostatečné námaze svalů nebo při vyčerpanosti svalová buňka je ochablá a slabá, mění se její tvar a omezuje se zásobování kyslíkem.

Co se děje při prudkých ztrátách na váze? Svalová buňka, která byla obalena tukem a prorůstána tukovými buňkami, se při úbytku tukové tkáně vytahuje a mění tvar z kulovité na tyčkovitou. Svalová tkáň se vytáhne a zeslabí, je ochablá. To samé se stává i postupem času, kdy už svalová buňka není tak pružná, elastická a silná, stárne a znovu je ochablá. Proto je potřeba svalovou buňku vyživovat a navrátit jí tonus a její přirozený tvar.

Laboratoř SIMILDIET vlastní formuli roztoku pro zpevnění svalstva Musclebig, která na jedné straně obsahuje všechny složky Kresbova cyklu, které stimulují a aktivují odpovídající enzymatické funkce na úrovní mytochondrií a odstraňují zábrany při vstupu do fáze mléčné acidózy a na druhé straně je doplněna složkami, které se podílejí na správném rozvoji pojivé tkáně v případě jejího stárnutí, vyčerpání, opotřebení, dále pak v případě jejího narušení nebo vyčerpání jako svalový stimulátor a stimulátor při stavu vyčerpání a únavy, a za účelem regulování činnosti nadledvin v případě vyčerpání a svalovém vypětí. Přípravek zvyšuje svalový tonus, což je zejména důležité v případě ošetření ochablých vytažených svalů (břicho po porodu, vnitřní strana stehen, hýždě, kontura obličeje, krk a dekolt). Musclebig obsahuje látky, které jsou součástí Krebsova cyklu a stimulují příslušnou mitochondriální funkci. Tato funkce zajišťuje eliminaci látek, způsobujících laktoacidózu (je stav způsobovaný nahromaděním kyseliny mléčné v těle). Přípravek také obsahuje složky, které napomáhají k tvorbě vazivové tkáně. Působí rovněž proti vyčerpání. Pomáhá při obnově buněčné aktivity, proti svalové dystrofii, působí rovněž při adynamii a svalovém vyčerpání.

Indikace:

·         Sportovní medicína

Může se použít jako doplněk tréninkového programu při zvyšování svalové hmoty.

Napomáhá adaptaci na výkon, snižuje svalovou únavu, zvyšuje energii a adaptaci svalových vláken na příjem kyslíku. 

·         Kosmetika

Užívá při snižování nadváhy, zachování svalové hmoty při hubnutí.

Přípravek se používá v kombinaci s Metabolites a Lipotrofin  u lokální obezity a ochablé celulitidy k mezoterapeutické aplikaci.

·         Gerontologie

Adynamie, celková únava, napomáhá regulace aktivity pohlavních žláz.

Působí preventivně proti předčasnému stárnutí a chronickým onemocněním, kompenzuje následky nadužívání antibiotik.

Má celkové tonizační účinky a působí preventivně u aterosklerózy.

·         Ortopedie

Zlepšuje posttraumatické zotavování.

Zvyšuje svalovou hmotu po delší aktivitě.

Adynamie a svalová dystrofie.

Oblasti aplikace

Podbradek, kontura obličeje, ruce, břicho, vnitřní část stehen, oblasti postižené ochablostí. Přidává se do omlazujících koktejlů.

Aplikační frekvence a aplikační techniky

Podává se mezoterapeuticky samostatně nebo v kombinaci a jinými sterilními přípravky dle indikací.

Aplikační frekvence:

Mezoterapeutický 1x týdně. Intenzivní kúra 10 – 15 ošetření. Nevykazuje pozitivní reakci při dopingovém testu. Nemá kontraindikace ani vedlejší účinky.