DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vrásky

Xtra Face Antiaging Simildiet  

Xtra Face Antiaging Simildiet je spojení naších tradičních aktivních složek (kyselina hyaluronová, vitaminy a aminokyseliny) a biomimetických peptidů. Biomimetické peptidy, působí na skryté mechanizmy buněčné fyziologie jako biokatalyzátory, účastní se vnitrobuněčných spojení, aktivují metabolické procesy a způsobují celkovou biostimulaci kůže. Jsou podobné lidským peptidům.

Xtra Face Antiaging Simildiet odstraňuje první přiznaky stárnutí pokožky a navrací obličeji pružnost, pevnost a vitalitu. Stimuluje fibrilární produkci (kolagen, elastin) a buněčnou regeneraci.

Xtra Face Antiaging Simildiet působí prostřednictvím zvýšení buněčné proliferace a syntézy ECM (extracelulární matrix). Jako výsledek tohoto působení je zvyšení pevnosti a pružnosti pokožky, zvyšená produkce kolagenu, lepší prokrvení kůže. 

Složení Xtra Face Antiaging: 

13 Vitamínů

Retinol (Vitamín A), Pyridoxin (Vitamín B-6), Thiamin nitrát (Vitamín B-1), Biotin (Vitamín B-6), Tokoferol (Vitamín E), Riboflavin (Vitamín B-2), Kyselina amino-benzoidová (Vitamín B-10), Inositol (Vitamén I), Niacinamid (Vitamín B-3), Kyanokobalamin (Vitamín B-12), Menadion (Vitamín K), Kyselina pantothenová (Vitamín B-5), Kyselina folová (Vitamín M).

Tyto vitamíny hrají podstatnou roli v metabolických procesech v buňkách a vystupují jako biokatalyzátory.

24 AMINOKYSELINY

Kyselina aminomáselná, Kyselina aspartová, Kyselina glutamová, Alanin, Arginin, Asparagin, Glycin, Cystin, Glutamin, Isoleucin, Hydroxiprolin, Histidin, Methionin, Leucin, Lysin, Prolin, Ornitin, Fenylalanin, Threonin, Serin, Valin, Taurin, Tryptofan, Tyrosin.

Aminokyseliny působí na fibroblasty prostřednictvím posílení jejich schopnosti k syntéze fibrilárních proteinů (kolagenu a elastinu) a proteoglykánů.

4 KOENZYMY

Koenzym A, Nikotinamid adenin dinukleotid (NAD), Tiamin difosfát (Kokarboxyláza), Flavinadenindinukleotid (FAD).

Koenzymy působí jako katalyzátory, které zrychlují metabolické reakce.

4 MINERÁLY

Chlorid vápenatý, Síran hořečnatý, Chlorid draselný, Fosforečnan sodný.

Minerály jsou podstatné výživné látky. Kofaktory, které zaručují, aby se výživné látky správně vstřebaly.

4 KYSELINY NUKLEOVÉ

Cyklický adenosin fosfát, Guanosin, Cytosin, Thymin.

Kyseliny nukleové obsahují veškerou informaci, která je potřebná pro kódování syntézy strukturních proteinů, které tvoří pokožku.

2 ANTIOXIDANTY

Glutation, Kyselina askorbová (Vitamin C).

Pomáhají neutralizovat volné radikály a chrání před vnějšími agresivními vlivy (klimatickými i chemickými). Dále pomáhají regulovat zastoupení tuků v kůži.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Používá se za účelem podporování optimální úrovně hydratace ve tkaních, chrání před ztrátou elasticity a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.

D.M.A.E. 

Působí na svaly, zpevňuje je a zvyšuje jejich tonus. Vynikající prevence ochablosti. Má okamžité liftingové účinky.

IDEBENON

Má silné antioxidační účinky; zpomaluje tvorbu rýh, snižuje pigmentaci, udržuje pokožku vlhkou a dělá pokožku pevnější a pružnější.

8 BIOMIMETICKÝCH PEPTIDŮ

Hexapeptid - 10

Aktivní složka, která zpevňuje pokožku, má dvojitou buněčnou aktivitu, v důsledku čehož posiluje spoje mezi dermální a epidermální vrstvou. Značně restrukturalizuje pokožku.

Tetrapeptid: Acetylargenyltryptofyl difenylglycin

Navrací pokožce pružnost a zpevňuje ji. Pomáhá obnovit integritu pokožky a zvyšuje její elastickou odolnost proti roztahování. Podporuje syntézu Kolagenu I.

Tripeptid - 38

Stimuluje syntézu pokožkového matrix a spojů mezi dermální a epidermální vrstvou (kolagen I, III a IV, fibronektin, kyselina hyaluronová a laminin 5), působí proti vráskám.

Dekapeptid – 3

Podporuje pružnost pokožky a chrání před vznikem rýh. Je klíčovým faktorem stimulace fibroblastů a napomáhá jejich množení.

Tripeptid – 28

Zvyšuje syntézu kolagenu I a III. Působí proti vráskám. Napodobuje přirozený mechanismus regenerace extracelulárního matrix.

Copper tripeptid – 1

Aktivuje periferický krevní oběh a chrání před vznikem vrásek prostřednictvím stimulování fibrilární syntézy v fibroblastech.

Dekapeptid – 4

Posiluje pružnost pokožky prostřednictvím zvýšení syntézy kolagenu a elastinu.

Oligopeptid – 24

Úspěšně reguluje projevy růstového faktoru a migraci buněk a komponentů, které tvoří extracelulární matrix (kolagen, elastin a kyselina hyaluronová).

Vynikající celkové antiagingové účinky.

Indikace:

Ideální přípravek k ošetření jemných vrásek a bezpravé povadlé pokožky. Lze jej používat k revitalizaci a hydrataci pokožky. Biomimetické peptidy skutečně omlazují stárnoucí pokožku. Tento přípravek je obzvlášť doporučován díky svým celkovým antiagingovým účinkům: zjemňuje vrásky, rozzařuje pokožku, zužuje póry, zlepšuje kvalitu pokožky, zpevňuje a vyhlazuje ji.

  • redukce jemných vrásek
  • před a po aplikacích hyaluronových výplní a Botoxu, po foto- nebo laserové rejuvinaci, po chirurgickém liftingu k lepšímu hojení a regeneraci
  • pro podnícení vlastní tvorby kolagenu za účelem tkáňové regeneraci nebo pleťové buněčné výživě
  • na stárnoucí, zralou, suchou a bezvýraznou plet, proti ztrátě tonusu a pevnosti pokožky
  • pro vitaminizaci pokožky: problematická pleť, pokožka kuřáku
  • mimořádná hydratace podporuje biologickou rovnováhu pleti

Oblasti aplikace:

Krk

Ruce

Celý obličej

Dekolt

Vrásky

Oblast kolem očí

Podbradek

Celé tělo

 

Může se ošetřit kterákoliv oblast těla, vyjímá sliznice.

Uschování: 

Uschovávejte při teplotě 2 – 25 oC. Nenechávejte přípravek blízko zdroje tepla nebo ve vlhkém prostředí, nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Aplikační techniky:

Mimo klasické mezoterapie se řada Face Antiaging používá při následujících ošetřeních (což podstatně rozšiřuje oblast jejich působnosti): IPL, Iontoforéza (negativní pól), Ultrazvuk, Tlaková a vakuoterapie, Ošetření piercing-dermarollerem, Transdermální systémy (Elekroporéza, Oxigenoterapie, Rádiofrekvence, Aquaforéza, Magnetnetická rezonance, Elektroporace). 

Může být použit jako serum pro každodenní ošetření vmasírováním 1/2 přímo na kůži pod krém. 

Aplikační frekvence: 

U Xtra Face Antiaging Simildiet se doporučuje následující četnost aplikací:

  • Intenzivní kúra první 4 týdně jedno sezení týdně
  • Po dobu následujícího měsíce jedno sezení za dva týdně
  • Udržující kúra: jedno sezení měsíčně

Do věku 40 let se doporučuje jedna kúra ročně, po 40 letech 2 kúry ročně. 

Balení a skladování:

V krabičce jsou 5 sterilních ampulí 5 ml každá.  Skladujte ve tmě a v chladu. V případě skladování otevřené ampuli, skladujte ji v ledničce. Doba skladování 2 roky.

Upozornění! Přípravek je určen odborníkům z oblasti estetické dermatologie.